ZBOŽÍ V AKCI

naše cena 250 Kč
skladem

Co v knize není aneb deníček
Co se do knihy nevešlo aneb Viktorův deníček

Jednoho dne jsme museli knihu označit za dopsanou a předat nakladateli. Ovšem Viktor žije dál a dál provádí neuvěřitelné kousky.

Nechtěli jsme vás o ně připravit a proto bude doplňován tento Deníček a samozřejmě také FB profil.

 

Na tomto místě budete nacházet novinky z Viktorova života.

Prostě kniha bude žít dál a získávat tak další stránky...

 


NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Slavnostní křest máme za sebou!

Slavnostní křest se opravdu vydařil. V PIPI Baru jsme se setkali kolem osmé večerní poté, co rozbitá tramvaj zblokovala půl Prahy. Kmotry byli DJ Uwa, Martin Pouva a zlatý Dan Nekonečný. Všude poletovaly třpitky a bublinky stoupaly do hlavy. Knížka je tedy pokřtěna a těší se na své čtenáře. V knihkupectvích a také na eshopech. Hezké Vánoce všem :)

 

7.11.2018 - Kniha je vytištěna!

Je to tady! Kniha Udělám z tebe milionáře je hotová. Dnes nám ji přivezli. Je k dispozici v Klubu U potníka Hrocha (jako všechny ostatní knihy od Hrocha). Prvních 111 kusů bude číslovaných. Pokud chcete knihu podepsat, případně napsat věnování, nebojte si říci.

Kniha je krásná, se zlatým titulem a spoustou obrázků. Nechť vám dělá jen radost.

 

Slavnostní uvedení knihy do života bude 22.11.2018

Už máme termín slavnostního uvedení knihy Udělám z tebe milionáře. Bude to čtvrtek 22.11.2018 v nově otevřeném PIPI baru, Praha 1, 17. listopadu. Podrobnosti včas dodáme :)

21.9.2018 - Kniha je komplet, včetně obálky

Dnes jsme s panem nakladatelem dali dohromady celou obálku nové knihy. Anotace je dopsána, asi napočtvrté. Je dramatická, osobní a provokativní. Jako celá kniha.

Už se těším, až knihu budu poprvé držet v ruce. A až se z ní budete těšit i vy.

Je to báječný pocit. Víte, kdy se narodí i jak bude vypadat, ale ten fyzický stav je neopakovatelný. Rovněž děkuji všem, kteří mi pomohou s tiskem knihy tak, že přispějí předem, abych mohl zaplatit včas tiskárně.

 

28.8. 2018 - Kniha je odevzdána

Dnes, přesně ve 12 hodin a tři minuty jsem odevzdal panu nakladateli text nové knihy. Skoro tři tisíce odstavců, téměř 425 tisíc znaků. Prakticky čtyři měsíce intenzivní práce. Kniha je dopsaná a nyní se bude pracovat na její konečné podobě. Bude se zalamovat a kontrolovat a upravovat a graficky dolaďovat. Vše proto, aby v listopadu byla kniha hotová a mohla se těšit na všechny své čtenáře.

Mám obrovskou radost, pocit úlevy, který však není stoprocentní. Ještě není hotová obálka a musím připravit ještě obrázky do knížky. Je toho ještě dost, ale to je dobře. Stále s obavami sleduji akci na Startovači. Zatím to vypadá, že to nedopadne, že se cílová částka nevybere. Bude to sice škoda, ale nová knížka přesto vyjde. Jen v nižším nákladu.

Jsem stálým optimistou a věřím, že do konce (ještě patnáct dní) se ta magická částka nasbírá a my pak budeme moci všechny Startéry odměnit originálními dárky.

13.8.2018 - čundr je za námi

Máme za sebou dvoudenní sebemrskačské romantické čundrování v oblasti Českého ráje. Je to vlastně poslední kapitola připravované knížky. Sepisuji ty zážitky intenzivně a koncem týdne bych rád odevzdal rukopis do dobrých rukou pana nakladatele Jířího Noska.

Už vidím konec. Téměř. Ještě několik desítek stránek, poslední kontroly a bude to. Skončí mnohahodinová setkání s Viktorem na betonovém dvorku, kde jsem nasával tuny informací. Ve druhé fázi jsem si to musel zapisovat do notesu. Už toho bylo vážně moc.

Tak ještě několik nocí a budu mít knihu napsanou. Za několik hodin spustíme Startovač. Doufám, už mi to dvakrát vrátili k přepracování. Jsem přepracován. Snad se to podaří a i díky vaší podpoře dám dohromady potřebné finance na výrobu knihy. Bude krásná, plnotučná a obohacující. Slibuji.

Děkuji za podporu a jdu zase psát. Petr